Spis treści  Jeden wariant biznesplanu  Następny przykład

Dwie wersje biznesplanu firmy remontowo budowlanej - "Domex" - (2021-2023).


Wersja pierwsza  jest przykładem przedsięwzięcia finansowego dwóch współwłaścicieli firmy z branży remontowo budowlanej. Działalność polegać będzie na świadczeniu usług malarskich, glazurniczych i parkieciarskich. Biznesplan zawiera 28 stron w formatach plików: doc, xls oraz pdf.


Wersja druga  jest przykładem analizy finansowej trzech współwłaścicieli firmy z branży remontowo budowlanej. Trzeci wspólnik wnosi dodatkowy wkład pieniężny, który zastąpi finansowanie przedsięwzięcia kredytem bankowym. Działalność polegać będzie na świadczeniu usług malarskich, glazurniczych i parkieciarskich. Biznesplan zawiera 28 stron w formatach plików: doc, xls oraz pdf.


Biznesplan można otrzymać dokonując wpłaty 26,00 zł (brutto):  W P Ł A T A


Pliki zakupione w godzinach od 9:00 do 22:00 dostarczone będą na wskazany w formularzu płatności adres e-mail w ciągu dwóch godzin od momentu uzyskania statusu transakcji "wykonana". Zdarza się, że przesłane pliki umieszczane są w folderze SPAM. Prosimy o sprawdzenie tego katalogu na swoim koncie pocztowym. Serwis biznesplan.waw.pl zastrzega sobie prawo dostarczenia publikacji do dwunastu godzin.

Dane osobowe kupującego zamieszczone w formularzu dla potrzeb realizacji procesu płatności, przesyłane do serwisu biznesplan.waw.pl na konto e-mail są usuwane niezwłocznie po zakończeniu transakcji.