Spis treści  Następny przykład

Biznesplan firmy "e-Kominek" na okres od lipca 2019 do grudnia 2023.


Przykład biznesplan firmy "e-Kominek" dystrybutora kominków grzewczych. W ofercie będą: żeliwne wkłady kominkowe powietrzne oraz z płaszczem wodnym do palenia ciągłego, piece żeliwne do palenia ciągłego, kociołki i grille żeliwne, marmurowe obudowy kominków. Ponadto prowadzona będzie sprzedaż akcesoriów kominkowych oraz usług budowy kominków, przyłączania rur rozprowadzających ciepło, układania podłoża pod kominek. Sprzedaż prowadzona będzie w siedzibie firmy w Warszawie oraz dodatkowo za pośrednictwem sieci Internet. Prezentowany projekt jest wersją na 4,5 roku. Biznesplan zawiera 38 stron w formatach plików: doc, xls oraz pdf.


Proszę  wprowadzić kod:

Kod można otrzymać dokonując wpłaty 17,00 zł (brutto):  W P Ł A T A
Czas na pobranie plików wynosi 60 minut od momentu wprowadzenia kodu.


Kod zakupiony w godzinach od 9:00 do 22:00 dostarczony będzie na wskazany w formularzu płatności adres e-mail w ciągu dwóch godzin od momentu uzyskania statusu transakcji "wykonana". Serwis biznesplan.waw.pl zastrzega sobie prawo dostarczenia kodu dostępu do pobrania plików zakupionej publikacji do dwunastu godzin.

Dane osobowe kupującego zamieszczone w formularzu dla potrzeb realizacji procesu płatności, przesyłane do serwisu biznesplan.waw.pl na konto e-mail są usuwane niezwłocznie po zakończeniu transakcji.