Jedna wersja biznesplanu  Następny przykład

Dwie wersje biznesplanu fabryki przyczep samochodowych "Pegaz" Spółki z o.o. na okres pięciu lat - (2020-2024).


Wersja pierwsza - Przykład biznesplanu fabryki przyczep samochodowych jedno i dwuosiowych. Zarząd spółki rozważa uruchomić dodatkową linię produkującą przyczepy samochodowe do przewozu zwierząt (koni jeździeckich). Biznesplan zawiera 37 stron w formatach plików: doc, xls oraz pdf.


Wersja druga - Przykład biznesplanu fabryki bez opcji uruchomienia dodatkowej linii produkującej przyczepy do przewozu zwierząt. Biznesplan zawiera 35 stron w formatach plików: doc, xls oraz pdf.


Biznesplany można otrzymać dokonując wpłaty 29,00 zł (brutto):  W P Ł A T A


Pliki zakupione w godzinach od 9:00 do 22:00 dostarczone będą na wskazany w formularzu płatności adres e-mail w ciągu dwóch godzin od momentu uzyskania statusu transakcji "wykonana". Zdarza się, że przesłane pliki umieszczane są w folderze SPAM. Prosimy o sprawdzenie tego katalogu na swoim koncie pocztowym. Serwis biznesplan.waw.pl zastrzega sobie prawo dostarczenia publikacji do dwunastu godzin.

Dane osobowe kupującego zamieszczone w formularzu dla potrzeb realizacji procesu płatności, przesyłane do serwisu biznesplan.waw.pl na konto e-mail są usuwane niezwłocznie po zakończeniu transakcji.