Jedna wersja biznesplanu  Następny przykład

Dwie wersje biznesplanu salonu kosmetycznego "Sandra" na okres trzech lat - (2020-2022).


Wersja pierwsza - Przykład finansowania przedsięwzięcia przez jednego inwestora. Właściciel ma zamiar wspomagać inwestycję kredytem bankowym. Biznesplan przedstawia projekt salonu kosmetycznego "Sandra", w którym świadczone będą usługi w zakresie: zabiegów korygujących, upiększających, pielęgnacyjnych i fryzjerskich. Przykład biznesplanu zawiera 26 stron w formatach plików: doc, xls oraz pdf.


Wersja druga - Przykład finansowania przedsięwzięcia przez dwóch wspólników. W tym przypadku finansowanie zewnętrzne (kredyt inwestycyjny) będzie zmniejszone o kwotę wniesioną przez drugiego wspólnika. Przykład biznesplanu zawiera 26 stron w formatach plików: doc, xls oraz pdf.


Biznesplany można otrzymać dokonując wpłaty 27,00 zł (brutto):  W P Ł A T A


Pliki zakupione w godzinach od 9:00 do 22:00 dostarczone będą na wskazany w formularzu płatności adres e-mail w ciągu dwóch godzin od momentu uzyskania statusu transakcji "wykonana". Zdarza się, że przesłane pliki umieszczane są w folderze SPAM. Prosimy o sprawdzenie tego katalogu na swoim koncie pocztowym. Serwis biznesplan.waw.pl zastrzega sobie prawo dostarczenia publikacji do dwunastu godzin.

Dane osobowe kupującego zamieszczone w formularzu dla potrzeb realizacji procesu płatności, przesyłane do serwisu biznesplan.waw.pl na konto e-mail są usuwane niezwłocznie po zakończeniu transakcji.