Jedna wersja biznesplanu  Następny przykład

Dwie wersje biznesplanu salonu sprzedaży quadów "Motocross" na okres pięciu lat - (2019-2023).


Wersja pierwsza - Przykład biznesplanu przedstawia salonu sprzedaży quadów. Większość oferowanych pojazdów jest przystosowana do jazdy po drogach publicznych. Działalność handlowa prowadzona będzie w Warszawie. Firma zatrudni osiem osób. Biznesplan zawiera 30 stron w formatach plików: doc, xls oraz pdf.


Wersja druga - Po roku prowadzenia działalności gospodarczej właściciele salonu sprzedaży uruchomią dodatkowo usługę wypożyczania quadów. Inwestycja będzie finansowana ze środków własnych. Docelowo w firmie pracować będzie dziesięć osób. Biznesplan zawiera 31 stron w formatach plików: doc, xls oraz pdf.


Proszę  wprowadzić kod:

Kod można otrzymać dokonując wpłaty 25,00 zł (brutto):  W P Ł A T A
Czas na pobranie plików wynosi 60 minut od momentu wprowadzenia kodu.


Kod zakupiony w godzinach od 9:00 do 22:00 dostarczony będzie na wskazany w formularzu płatności adres e-mail w ciągu dwóch godzin od momentu uzyskania statusu transakcji "wykonana". Serwis biznesplan.waw.pl zastrzega sobie prawo dostarczenia kodu dostępu do pobrania plików zakupionej publikacji do dwunastu godzin.

Dane osobowe kupującego zamieszczone w formularzu dla potrzeb realizacji procesu płatności, przesyłane do serwisu biznesplan.waw.pl na konto e-mail są usuwane niezwłocznie po zakończeniu transakcji.