Spis treści  Jedna wersja biznesplanu  Następny przykład

Dwie wersje biznesplanu firmy sprzątającej "Czyścioch" - (2019-2021).


Wersja pierwsza - jest przykładem przedsięwzięcia finansowego firmy, która świadczyć będzie usługi sprzątania firm, szkół i mieszkań. Biznesplan zawiera 26 stron w formatach plików: doc, xls oraz pdf.


Wersja druga - jest jest wariantem, w którym dodatkowo rozważa się możliwość sprzedaży za pośrednictwem sieci Internet odkurzaczy do sprzątania na sucho i mokro, odkurzaczy piorących i parowych, pochłaniaczy pyłu, szczotek akumulatorowych, urządzeń do czyszczenia parą oraz mycia okien. Biznesplan zawiera 27 stron w formatach plików: doc, xls oraz pdf.


Proszę  wprowadzić kod:

Kod można otrzymać dokonując wpłaty 28,00 zł (brutto):  W P Ł A T A
Czas na pobranie plików wynosi 60 minut od momentu wprowadzenia kodu.


Kod zakupiony w godzinach od 9:00 do 22:00 dostarczony będzie na wskazany w formularzu płatności adres e-mail w ciągu dwóch godzin od momentu uzyskania statusu transakcji "wykonana". Serwis biznesplan.waw.pl zastrzega sobie prawo dostarczenia kodu dostępu do pobrania plików zakupionej publikacji do dwunastu godzin.

Dane osobowe kupującego zamieszczone w formularzu dla potrzeb realizacji procesu płatności, przesyłane do serwisu biznesplan.waw.pl na konto e-mail są usuwane niezwłocznie po zakończeniu transakcji.