Następny przykład

Biznesplan spółki z o.o. (obiektu sportowego) "LodoKort" na okres pięciu lat w ujęciu kwartalnym - (2021-2025).


Firma "LodoKort" oferować będzie swoje usługi przez cały rok. W okresie zimowym klienci będą mogli skorzystać z lodowiska oraz szkółek nauki jazdy na łyżwach. Miłośnicy tenisa ziemnego będą mogli szkolić swoje umiejętności w okresie wiosennym i letnim na czterech kortach. Dodatkowe dwa korty przystosowane będą do gry w okresie zimowym. Biznesplan zawiera 31 stron w formatach plików: doc, xls oraz pdf.


Biznesplan można otrzymać dokonując wpłaty 17,00 zł (brutto):  W P Ł A T A


Pliki zakupione w godzinach od 9:00 do 22:00 dostarczone będą na wskazany w formularzu płatności adres e-mail w ciągu dwóch godzin od momentu uzyskania statusu transakcji "wykonana". Zdarza się, że przesłane pliki umieszczane są w folderze SPAM. Prosimy o sprawdzenie tego katalogu na swoim koncie pocztowym. Serwis biznesplan.waw.pl zastrzega sobie prawo dostarczenia publikacji do dwunastu godzin.

Dane osobowe kupującego zamieszczone w formularzu dla potrzeb realizacji procesu płatności, przesyłane do serwisu biznesplan.waw.pl na konto e-mail są usuwane niezwłocznie po zakończeniu transakcji.