Następny przykład

Biznesplan kancelarii doradztwa podatkowego i biura rachunkowego "Atut" na okres trzech lat z podziałem na kwartały - (2021-2023).


Przykład biznesplanu kancelarii doradztwa podatkowego. Dodatkową usługą będzie prowadzenie firmom pełnej księgowości rachunkowej. Wszystkie osoby zatrudnione w kancelarii posiadają uprawnienia doradcy podatkowego i odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia księgowości innym podmiotom gospodarczym. Oferowane usługi: wystawianie opinii w zakresie prawa podatkowego, reprezentacja przed organami podatkowymi, weryfikacja dokumentacji podatkowej, doradztwo podatkowe itp. Biznesplan zawiera 28 stron w formatach plików: doc, xls oraz pdf.


Biznesplan można otrzymać dokonując wpłaty 15,00 zł (brutto):  W P Ł A T A


Pliki zakupione w godzinach od 9:00 do 22:00 dostarczone będą na wskazany w formularzu płatności adres e-mail w ciągu dwóch godzin od momentu uzyskania statusu transakcji "wykonana". Zdarza się, że przesłane pliki umieszczane są w folderze SPAM. Prosimy o sprawdzenie tego katalogu na swoim koncie pocztowym. Serwis biznesplan.waw.pl zastrzega sobie prawo dostarczenia publikacji do dwunastu godzin.

Dane osobowe kupującego zamieszczone w formularzu dla potrzeb realizacji procesu płatności, przesyłane do serwisu biznesplan.waw.pl na konto e-mail są usuwane niezwłocznie po zakończeniu transakcji.