Spis treści  Dwie wersje  Trzy wersje  Następny przykład

Biznesplan domu seniora "Ostoja" na okres trzech lat z podziałem na kwartały - (2020-2022).


Przykład biznesplanu domu seniora. Prywatny dom opieki spełnia wymagania architektoniczne. Będzie to obiekt wygodny dla osób niepełnosprawnych i starszych, wyposażony w windy, pokoje trzyosobowe, dwuosobowe i jednoosobowe. Ośrodek zapewnia swoim pensjonariuszom łazienki i toalety z zainstalowanymi uchwytami ułatwiającymi korzystanie z nich, pokój ogólny typu świetlicowego, jadalnię, miejsce na pralnię i suszarnię. Budynek znajdować będzie się na terenie ogrodzonym o powierzchni ponad sześciu tysięcy metrów kwadratowych z możliwością przyjęcia około pięćdziesięciu pensjonariuszy. Biznesplan zawiera 28 stron w formatach plików: doc, xls oraz pdf.


Proszę wprowadzić kod:

Kod można otrzymać dokonując wpłaty 19,00 zł (brutto):  W P Ł A T A
Czas na pobranie plików wynosi 60 minut od momentu wprowadzenia kodu.


Kod zakupiony w godzinach od 9:00 do 22:00 dostarczony będzie na wskazany w formularzu płatności adres e-mail w ciągu dwóch godzin od momentu uzyskania statusu transakcji "wykonana". Serwis biznesplan.waw.pl zastrzega sobie prawo dostarczenia kodu dostępu do pobrania plików zakupionej publikacji do dwunastu godzin.

Dane osobowe kupującego zamieszczone w formularzu dla potrzeb realizacji procesu płatności, przesyłane do serwisu biznesplan.waw.pl na konto e-mail są usuwane niezwłocznie po zakończeniu transakcji.