Spis treści  Następny przykład
Jedna wersja (B)  Jedna wersja (C)  Dwie wersje  Trzy wersje

Biznesplan domu seniora "Ostoja" na okres trzech lat z podziałem na kwartały - (2022-2024) - (Wersja A).


Przykład biznesplanu domu seniora, przedsięwzięcia finansowanego przez jedną osobę ze środków własnych oraz kredytem inwestycyjnym. Prywatny dom opieki będzie obiektem wygodnym dla osób niepełnosprawnych i starszych oraz spełni wymagania architektoniczne. Wyposażony będzie w windy, pokoje trzyosobowe, dwuosobowe i jednoosobowe. Ośrodek zapewni swoim pensjonariuszom łazienki i toalety z zainstalowanymi uchwytami ułatwiającymi korzystanie z nich, pokój ogólny typu świetlicowego, jadalnię, miejsce na pralnię i suszarnię. Budynek znajdować będzie się na terenie ogrodzonym o powierzchni ponad sześciu tysięcy metrów kwadratowych z możliwością przyjęcia około pięćdziesięciu pensjonariuszy. Biznesplan zawiera 28 stron w formatach plików: doc, xls oraz pdf.


Biznesplan można otrzymać dokonując wpłaty 19,00 zł (brutto):  W P Ł A T A


Pliki zakupione w godzinach od 9:00 do 22:00 dostarczone będą na wskazany w formularzu płatności adres e-mail w ciągu dwóch godzin od momentu uzyskania statusu transakcji "wykonana". Zdarza się, że przesłane pliki umieszczane są w folderze SPAM. Prosimy o sprawdzenie tego katalogu na swoim koncie pocztowym. Serwis biznesplan.waw.pl zastrzega sobie prawo dostarczenia publikacji do dwunastu godzin.

Dane osobowe kupującego zamieszczone w formularzu dla potrzeb realizacji procesu płatności, przesyłane do serwisu biznesplan.waw.pl na konto e-mail są usuwane niezwłocznie po zakończeniu transakcji.