Spis treści  Następny przykład
Jedna wersja (A)  Jedna wersja (C)  Dwie wersje  Trzy wersje

Biznes plan domu spokojnej starości "Ostoja" na okres trzech lat w ująciu kwartalnym - (2022-2024) - (Wersja B).


Przedsięwzięcie finansowane będzie w całości ze środków własnych wniesionych przez dwóch właścicieli bez opcji ubiegania się o kredyt inwestycyjny. W domu opieki z możliwością przyjęcia około pięćdziesięciu pensjonariuszy zatrudnionych będzie szesnaście osób w tym dwóch lekarzy i sześć pielęgniarek. Prywatny dom spokojnej starości będzie nowoczesnym, wygodnym i doskonale wyposażonym obiektem spełniającym wymagania architektoniczne. Inwestycja zacznie zwracać się w czwartym roku działalności. Biznes plan zawiera 28 stron w formatach plików: doc, xls oraz pdf.


Biznes plan można otrzymać dokonując wpłaty 20,00 zł (brutto):  W P Ł A T A


Pliki zakupione w godzinach od 9:00 do 22:00 dostarczone będą na wskazany w formularzu płatności adres e-mail w ciągu dwóch godzin od momentu uzyskania statusu transakcji "wykonana". Zdarza się, że przesłane pliki umieszczane są w folderze SPAM. Prosimy o sprawdzenie tego katalogu na swoim koncie pocztowym. Serwis biznesplan.waw.pl zastrzega sobie prawo dostarczenia publikacji do dwunastu godzin.

Dane osobowe kupującego zamieszczone w formularzu dla potrzeb realizacji procesu płatności, przesyłane do serwisu biznesplan.waw.pl na konto e-mail są usuwane niezwłocznie po zakończeniu transakcji.