Spis treści  Następny przykład
Jedna wersja (A)  Jedna wersja (B)  Dwie wersje  Trzy wersje

Biznes plan domu opieki "Ostoja" na okres trzech lat - (2022-2024) - (Wersja C).


Przedsięwzięcie finansowane będzie przez dwie osoby z opcją ubiegania się o kredyt. W domu opieki z możliwością przyjęcia około sześćdziesięciu pensjonariuszy zatrudnionych będzie dziewiętnaście osób w tym trzech lekarzy i osiem pielęgniarek. Prywatny dom seniora będzie nowoczesnym, wygodnym i bardzo dobrze wyposażonym obiektem. Inwestycja zacznie zwracać się w piątym roku działalności. Biznes plan zawiera 28 stron w formatach plików: doc, xls oraz pdf.


Biznes plan można otrzymać dokonując wpłaty 21,00 zł (brutto):  W P Ł A T A


Pliki zakupione w godzinach od 9:00 do 22:00 dostarczone będą na wskazany w formularzu płatności adres e-mail w ciągu dwóch godzin od momentu uzyskania statusu transakcji "wykonana". Zdarza się, że przesłane pliki umieszczane są w folderze SPAM. Prosimy o sprawdzenie tego katalogu na swoim koncie pocztowym. Serwis biznesplan.waw.pl zastrzega sobie prawo dostarczenia publikacji do dwunastu godzin.

Dane osobowe kupującego zamieszczone w formularzu dla potrzeb realizacji procesu płatności, przesyłane do serwisu biznesplan.waw.pl na konto e-mail są usuwane niezwłocznie po zakończeniu transakcji.